Odkud jste a jak daleko cestujete?

Jaká je cena za svatební focení?

Cenovou nabídku Vám rád zašlu na vyžádání. Nechci aby jediným kritériem výběru svatebního fotografa byla jeho cena. Myslím si, že na prvním místě je, aby Vás skutečně oslovila jeho práce.

Jsem z vesnice kousek od Brna. Cestuju kamkoliv, od Vysočiny po zahraničí. Po České republice si za 1 km účtuju 7 Kč. V případě delší cesty např. do zahraničí, vše záleží na konkrétní domluvě a lokaci.

Můžeme vidět více fotek než na webu?

Můžeme si zavolat nebo se potkat?

Určitě, napište mi a já Vám rád pošlu odkazy na celé svatební galerie.

Samozřejmě! Jestli si ještě nejste jistí rezervací, můžeme si zavolat a všechno probrat osobně. Po rezervaci se s Vámi potkám na předsvatební schůzce, kde probereme veškeré detaily Vaší svatby.

Kolik dostaneme fotografií?

Jak dlouho trvá dodání galerie?

V balíčku na 8 hodin odevzdávám vždy alespoň 200 upravených fotografií, v balíčku na 10 hodin minimálně 300 a v balíčku na 12 hodin je fotek celkem přes 400.

Prvních pár fotografií posílám do 72 hodin od svatby, celou galerii do 6 týdnů.

Jak si Vás můžeme zarezervovat?

Dostaneme i fotky v RAW formátu?

Napište mi přes kontaktní formulář, na mail foto@filipzitny.cz nebo mi zavolejte na číslo +420 775 096 380. Podepíšeme smlouvu, uhradíte zálohu a vše je hotovo.

Fotky posílám pouze ve finální podobě. RAW formát je nedokončená fotka a potřebuje ještě projít úpravou v počítači. Úprava tvoří důležitou část mého pracovního procesu a tedy i finálního vzhledu fotek.

Používáte při úpravě fotek Photoshop?

Používáte blesk a jiná umělá světla?

Ano, používám ho na odstranění drobných nedokonalostí (akné, škrábance...), ale to je vše. Jinak Vás neupravuji.

Pokud to lze, blesk nepoužívám, protože ničí na fotkách atmosféru místa a ještě ruší hosty. Jediný čas (kromě naprostých výjimek), kdy blesk používám je večerní párty. Jiná umělá světla nepoužívám.

Máte další otázky?
Zeptejte se!

NAPIŠTE MI