fbpx
NĚCO MÁLO O MNĚ
a co pro Vás můžu udělat

JSEM TU PRO VÁS

Experimentovat s foťákem jsem začal na výletech v přírodě, ze kterých jsem si chtěl odnést vzpomínky jinak, než jenom v hlavě. V průběhu dalších let se k přírodě přidali lidé a stali se mým hlavním zaměřením. Přístup ale zůstává stejný. Jako svatební fotograf chci uchovat vzpomínky a ve fotkách zachytit atmosféru dne. Můj cíl je, abyste měli fotografie, díky kterým znovu prožijete Vaši svatbu pokaždé, když se na ně podíváte.

Sám se fotím nerad. A vím, že stejně to má většina lidí. Proto se s vámi rád sejdu už před svatbou. Pobavíme se o vašich plánech, trochu se poznáme a můžeme to spojit i s předsvatebním focením. Až přijde svatba samotná, nervozita z focení bude pryč a společně si to užijeme.

Chcete se se mnou poznat online? Najděte si mě na Instagramu a klidně mi třeba napište.

Eliška & Petr

“ Proč bych doporučila Filipa jako svatebního fotografa? Protože hlavním úkolem svatebního fotografa je zachytit Váš jedinečný den tak, abyste se k němu rádi vraceli. To se Filipovi podařilo. Ale podařilo se mu i mnohem víc. Umí do fotek promítnout veškeré emoce a všechnu energii, která Váš den provází. Ke svatbě se díky jeho fotkám nevracíte, vy ji prožíváte znovu a znovu. Bonusem je pak Filipovo příjemné vystupování, "umění zmizet" za foťák a v neposlední řadě i čas, který přípravě na Vaši svatbu věnuje. Děkujeme, lépe jsme vybrat nemohli. ⭐ ”

Johanka & Petr

“ Filip nám fotil jak svatbu v září tak i předsvatební fotky. Fotky jsou překrásný! 💛 A Filipův přístup je profesionální, přátelský a zároveň je s ním sranda. ”

Jan & Jana

“ Do teď vzpomínáme na okamžik, kdy Filip již končil a odcházel, nicméně při odchodu zaregistroval, že se mejdan znovu rozjíždí - znovu vše vybalil, aby se ještě vrátil a chytl tak lepší fotky. A ze samotných fotek jsme stále nadšeni - jsou perfektní. Díky! ”

Honza & Lucka

“ Nádherné fotky, skvělá a rychlá domluva, rychlé dodání fotek. Jsem nejvíc ráda, že jsme si za svatebního fotografa vybrali právě Filipa. Doporučuji všemi deseti! :-) ”

Kačka & Matěj

“ Filip nám fotil svatbu a i když nemám moc ráda, když mě někdo fotí, s Filipem jsme si focení užili. Vybral skvělé místo v lese, přestože byla zima bez sněhu a během focení vytvořil super atmosféru. ”

procházet
Doporučení

1. Vyplňte kontaktní formulář

3. Jdeme plánovat!

2. Rezervujte termín svatby

Napište mi o Vaší svatbě, a třeba i něco o Vás. Co nejdříve Vám odpovím a můžeme si domluvit i hovor, kde probereme celý Váš den.

Rád Vám pomůžu s harmonogramem dne a poradím s čímkoliv si nevíte rady. Před svatbou se s Vámi sejdu i osobně, trošku se poznáme a pobavíme se o všech detailech.

Když si budete jistí svým výběrem a budete chtít rezervovat termín, pošlu Vám smlouvu. Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohy je vše hotovo. Můžeme se na to vrhnout!

JDEME DO TOHO