fbpx
NĚCO MÁLO O MNĚ
a co pro Vás můžu udělat

Eliška & Petr

“ Proč bych doporučila Filipa jako svatebního fotografa? Protože hlavním úkolem svatebního fotografa je zachytit Váš jedinečný den tak, abyste se k němu rádi vraceli. To se Filipovi podařilo. Ale podařilo se mu i mnohem víc. Umí do fotek promítnout veškeré emoce a všechnu energii, která Váš den provází. Ke svatbě se díky jeho fotkám nevracíte, vy ji prožíváte znovu a znovu. Bonusem je pak Filipovo příjemné vystupování, "umění zmizet" za foťák a v neposlední řadě i čas, který přípravě na Vaši svatbu věnuje. Děkujeme, lépe jsme vybrat nemohli. ⭐ ”

Johanka & Petr

“ Filip nám fotil jak svatbu v září tak i předsvatební fotky. Fotky jsou překrásný! 💛 A Filipův přístup je profesionální, přátelský a zároveň je s ním sranda. ”

Jan & Jana

“ Do teď vzpomínáme na okamžik, kdy Filip již končil a odcházel, nicméně při odchodu zaregistroval, že se mejdan znovu rozjíždí - znovu vše vybalil, aby se ještě vrátil a chytl tak lepší fotky. A ze samotných fotek jsme stále nadšeni - jsou perfektní. Díky! ”

Honza & Lucka

“ Nádherné fotky, skvělá a rychlá domluva, rychlé dodání fotek. Jsem nejvíc ráda, že jsme si za svatebního fotografa vybrali právě Filipa. Doporučuji všemi deseti! :-) ”

Kačka & Matěj

“ Filip nám fotil svatbu a i když nemám moc ráda, když mě někdo fotí, s Filipem jsme si focení užili. Vybral skvělé místo v lese, přestože byla zima bez sněhu a během focení vytvořil super atmosféru. ”

procházet
Doporučení