Jana a Roman

Svatba Kocanda Kravsko

Jana s Romanem svoji svatbu uspořádali v nádherném prostředí areálu Kocanda Kravsko. Ten najdete na Jižní Moravě, kousek od Znojma. Svatební místo vzniklo z bývalého zájezdního hostince uprostřed industriálního areálu. A je to opravdu jedinečná kombinace s jedinečnou atmosférou.

Celý den pojali Jana a Roman v pohodovém stylu a bylo to poznat. Žádný kýč na efekt, ale zábavná a uvolněná svatba. Tak to mám rád.

Svatba na Kocandě Kravsko má velkou výhodu, že se vše odehrává na jednom místě. Od svatebních příprav až po večerní párty. Přípravy probíhaly v pokojích hlavní budovy. Ta je dostatečně rozlehlá, takže se ženich s nevěstou nepotkají dřív, než mají. V zahradě před budovou proběhl svatební obřad a celá svatba se následně přesunula do velkého industriálního sálu.

Tým Kocandy Kravsko poskytuje i prvotřídní servis a bylo to vidět. Nádherně nachystaná svatební tabule do atmosféry prostoru padla dokonale. Po skvělé hostině jsme šli s Janou a Romanem fotit. A nemuseli jsme nikam daleko, stačilo se projít po areálu a o místa na focení nebyla nouze.

Když se o chvíli později rozjela svatební párty, bylo to jako třešnička na dortu. Nechybělo moc a přidal bych se. Tahle svatba na Kocandě mě fakt bavila, díky moc Janě a Romanovi, že jsem mohl být její součástí.


Místo: Kocanda Kravsko
Video: Dita Peerless


Pusťte si slideshow nebo se podívejte na více fotek níže.

Jana a Roman, Kocanda Kravsko

Mohlo by vás také zajímat