Lucka a Honza

Svatba na Statku Samsara

Novomanželé se fotí s lamou Statek Samsara Blansko

Honza s Luckou si svoji svatbu naplánovali přesně tak, aby si ji užili. Rodiny a kamarády sezvali ze všech koutů republiky na Statek Samsara, kde s nimi strávili pohodový svatební víkend.

Statek Samsara najdete uprostřed nádherné přírody v kopcích nad Blanskem, kousek od Brna. Okolo stylově zrekonstruovaného stavení se rozkládají ohrady pro zvířata a už při prvním pohledu je jasné, že je to ideální místo pro uvolněnou svatbu.

Příjemnou výhodou svatby na Statku Samsara je malý sad, který leží pár metrů za penzionem. Právě v něm, v příjemném stínu, probíhal svatební obřad.

Po dokonalé hostině (na gastronomii si na Samsaře dávají záležet) jsme šli s Honzou a Luckou fotit. Nebylo třeba jít nikam daleko. Sad nás opět nezklamal a fotky s lamami už byly jen třešničkou na dortu.

Skvělý den zakončil pohled na nádherný západ slunce z terasy statku, kde se rozjížděla velká svatební párty. Přesně kvůli takovým dnům mě to focení svateb tak baví.Místo: Statek SamsaraPusťte si slideshow nebo se podívejte na více fotek níže.

Lucka a Honza, Statek Samsara

Nádherné fotky, skvělá domluva, rychlé dodání fotek. Jsem nejvíc ráda, že jsme si za svatebního fotografa vybrali právě Filipa. Doporučuji všemi deseti! Lucka a Honza

Mohlo by vás také zajímat